23FD3306
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
23FD3306 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 23FD3306
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 6UF 10% 330VAC QC TERM
Ngā Rauemi: 23FD3306.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 23FD3306
Tau Wae 23FD3306 Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 6UF 10% 330VAC QC TERM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3985 pcs Pepa Raraunga 23FD3306.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 330V
Te manawanui ±10% Whakamutunga Quick Connect, Disconnect
Rahi / Rahi 2.125" Dia (53.98mm), Lip Raupapa MPF
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 70°C
Momo Tae Chassis Mount, Requires Holder/Bracket Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.813" (20.64mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 2.880" (73.15mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 6µF Film Capacitor 330V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Te kaha 6µF Nga tono Motor Run; Power Factor Correction (PFC)