170123K630EB
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 170123K630EB
Kaihanga / Waitohu: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.012UF 630VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 170123K630EB.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te tiwhikete whakamahara / Tono taunakitanga mo te raupapa
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 170123K630EB
Tau Wae 170123K630EB Kaihanga Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga CAP FILM 0.012UF 630VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te tiwhikete whakamahara / Tono taunakitanga mo te raupapa
He Rahinga Kei te wātea 4702 pcs Pepa Raraunga 170123K630EB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.315" Dia x 0.650" L (8.00mm x 16.50mm) Raupapa 170
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESR
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.012µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Te kaha 0.012µF Nga tono DC Link, DC Filtering
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
170123J630EB
170123J630EB
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.012UF 5% 630VDC AXIAL
I roto i te taonga: 5698 pcs
Tikiake: 170123J630EB.pdf
RFQ
170124J160DB
170124J160DB
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.12UF 5% 160VDC AXIAL
I roto i te taonga: 5160 pcs
Tikiake: 170124J160DB.pdf
RFQ
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: SENSOR DISTRIBUTOR
I roto i te taonga: 492 pcs
Tikiake:
170123K250AA
170123K250AA
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.012UF 250VDC AXIAL
Tikiake: 170123K250AA.pdf
170123J250AA
170123J250AA
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.012UF 5% 250VDC AXIAL
Tikiake: 170123J250AA.pdf
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: CONN SAI M MICRO M13 5POS
I roto i te taonga: 799 pcs
Tikiake: 1701240000.pdf
Whakaahuatanga: CONN MHD M12 13-18MM CBL 5POS
I roto i te taonga: 634 pcs
Tikiake: 1701233000.pdf
I roto i te taonga: 361 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN MB M12 UT BASE 5POS
I roto i te taonga: 760 pcs
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG
170124J250FC
170124J250FC
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC AXIAL
Tikiake: 170124J250FC.pdf
I roto i te taonga: 611 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel