STE115A12-Z
Copal ElectronicsCopal Electronics
STE115A12-Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STE115A12-Z
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPST 15A 125V
Ngā Rauemi: STE115A12-Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STE115A12-Z
Tau Wae STE115A12-Z Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPST 15A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5154 pcs Pepa Raraunga STE115A12-Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Whakawhiti Mahinga On-Off Raupapa STE
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 12.50mm Dia Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 563-1931 Tae Mahi -15°C ~ 70°C
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Dust Proof
Te Oranga Rawa 50,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SPST Panel Mount
Whakatauranga onamata 15A (AC) Takahanga SPST
Mahinga Whakauru M12 x 1 Momo Kaihoko Flatted
Tuhinga Kairangi - Te roa o te Kaihoko 12.00mm