ST42EG100
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ST42EG100
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 10 OHM 0.25W J LEAD SIDE
Ngā Rauemi: ST42EG100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ST42EG100
Tau Wae ST42EG100 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 10 OHM 0.25W J LEAD SIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 67079 pcs Pepa Raraunga ST42EG100.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga J Lead
Te Tae Tema ±250ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.197" x 0.177" Face x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm)
Raupapa ST42 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 10 Ohms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment