SS-10-23NP-LEW
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SS-10-23NP-LEW
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP DP3T 100MA 5V
Ngā Rauemi: SS-10-23NP-LEW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SS-10-23NP-LEW
Tau Wae SS-10-23NP-LEW Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP DP3T 100MA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39859 pcs Pepa Raraunga SS-10-23NP-LEW.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 5VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa SS-10
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tray
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te roa 0.393" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.535" (13.59mm) Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 500 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch DP3T 3 Position Through Hole Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC
Whakatauranga onamata 100mA Whakaaetanga Mea Copper Alloy