SM-43TW204
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-43TW204 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM-43TW204
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 200KOHM 0.25W J LEAD TOP
Ngā Rauemi: SM-43TW204.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM-43TW204
Tau Wae SM-43TW204 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 200KOHM 0.25W J LEAD TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77441 pcs Pepa Raraunga SM-43TW204.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga J Lead
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
Raupapa SM43 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 200 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa SM-43TW 200K OHM (204)
SM-43TW204TR
Tuhinga o mua 5 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 200 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment