SM-43B105
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM-43B105
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 1M OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Ngā Rauemi: SM-43B105.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM-43B105
Tau Wae SM-43B105 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 1M OHM 0.25W GW SIDE ADJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 84632 pcs Pepa Raraunga SM-43B105.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.189" x 0.181" Face x 0.154" H (4.80mm x 4.60mm x 3.90mm)
Raupapa SM4 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 1 MOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Bulk Tuhinga o mua 5
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakaahuatanga Taipitopito 1 MOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment