SM-42X204
Hua Hua
Tau Wae: SM-42X204
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 200K OHM 0.25W GW TOP
Ngā Rauemi: SM-42X204.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM-42X204
Tau Wae SM-42X204 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 200K OHM 0.25W GW TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 62623 pcs Pepa Raraunga SM-42X204.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Gull Wing
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.189" x 0.138" Face x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
Raupapa SM4 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 200 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Bulk Tuhinga o mua 11
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakaahuatanga Taipitopito 200 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment