SM-42TW102
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-42TW102 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM-42TW102
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 1K OHM 0.25W J LEAD TOP
Ngā Rauemi: SM-42TW102.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM-42TW102
Tau Wae SM-42TW102 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 1K OHM 0.25W J LEAD TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32075 pcs Pepa Raraunga SM-42TW102.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga J Lead
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
Raupapa SM42 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 1 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Original-Reel® Ētahi Ingoa SM-42TW102DKR
Tuhinga o mua 11 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 1 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment