SM-42A504
Hua Hua
Tau Wae: SM-42A504
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 500K OHM 0.25W J LEAD
Ngā Rauemi: SM-42A504.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM-42A504
Tau Wae SM-42A504 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 500K OHM 0.25W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 69752 pcs Pepa Raraunga SM-42A504.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga J Lead
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.189" x 0.181" Face x 0.146" H (4.80mm x 4.60mm x 3.70mm)
Raupapa SM4 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 500 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Bulk Tuhinga o mua 11
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakaahuatanga Taipitopito 500 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Side Adjustment