SM-42A100
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM-42A100
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 10 OHM 0.25W J LEAD SIDE
Ngā Rauemi: SM-42A100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM-42A100
Tau Wae SM-42A100 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 10 OHM 0.25W J LEAD SIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 75679 pcs Pepa Raraunga SM-42A100.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga J Lead
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.189" x 0.181" Face x 0.146" H (4.80mm x 4.60mm x 3.70mm)
Raupapa SM4 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 10 Ohms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Bulk Tuhinga o mua 11
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Side Adjustment