PG-30-101R-P
Copal ElectronicsCopal Electronics
PG-30-101R-P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PG-30-101R-P
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua PRES GAUGE PNP OPEN COLLECTR
Ngā Rauemi: 1.PG-30-101R-P.pdf2.PG-30-101R-P.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 573 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 573 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PG-30-101R-P
Tau Wae PG-30-101R-P Kaihanga Copal Electronics
He Rahinga Kei te wātea 573 pcs Pepa Raraunga 1.PG-30-101R-P.pdf2.PG-30-101R-P.pdf
Tuhinga o mua 10.8 V ~ 30 V Kāhua Whakamutunga Cable
Pūrere Pūrere Whakarato Module Raupapa PG-30
Pato Muri Compound Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Female - 1/8" (3.18mm) BSPT Paa / Case Module Box with Display
Momo putanga PNP - Open Collector Whakaputa 1 V ~ 5 V
Ētahi Ingoa 563-1395 Tae Mahi -10°C ~ 50°C
Te Tatari Mahi ±1.45 PSI (±10 kPa) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tumau Teitei ±20 PSI (±137.9 kPa) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor ±1.45 PSI (±10 kPa) Compound Female - 1/8" (3.18mm) BSPT 1 V ~ 5 V Module Box with Display Te tika -