M22L10-100-103
Copal ElectronicsCopal Electronics
M22L10-100-103 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M22L10-100-103
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua POT 10K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Ngā Rauemi: M22L10-100-103.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M22L10-100-103
Tau Wae M22L10-100-103 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga POT 10K OHM 2W WIREWOUND LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4313 pcs Pepa Raraunga M22L10-100-103.pdf
Te manawanui ±5% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema ±50ppm/°C Taper Linear
Rahi - Ara Round - 0.874" Dia x 0.728" H (22.20mm x 18.50mm) Raupapa M22L10
Te hurihanga 3600° Tuhinga Whakatika Wirewound
Te Pakanga (Ohms) 10k Mana (Watts) 2W
Packaging Tray Ētahi Ingoa 563-2035
Tuhinga o mua 10 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Wirewound 2W Solder Lug Mahinga Whakauru M9 x 0.75
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika User Defined
Momo Kaihoko Slotted Te roa o te Kaihoko 0.906" (23.00mm)
Kaupapa Mahi 0.236" (6.00mm)