FT63EP503
Copal ElectronicsCopal Electronics
FT63EP503 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FT63EP503
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Ngā Rauemi: FT63EP503.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FT63EP503
Tau Wae FT63EP503 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 220827 pcs Pepa Raraunga FT63EP503.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm)
Raupapa FT-63 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 50 kOhms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa FT-63EP 50K OHM (503)
FT-63EP503
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 50 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment