CT9EW201
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT9EW201 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CT9EW201
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
Ngā Rauemi: CT9EW201.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CT9EW201
Tau Wae CT9EW201 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62766 pcs Pepa Raraunga CT9EW201.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.378" L x 0.217" W x 0.378" H (9.60mm x 5.50mm x 9.60mm)
Raupapa CT9 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 200 Ohms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CT-9EW 200 OHM (201)
Tuhinga o mua 18 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Top Adjustment