CT94EZ100
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT94EZ100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CT94EZ100
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Ngā Rauemi: CT94EZ100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CT94EZ100
Tau Wae CT94EZ100 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75714 pcs Pepa Raraunga CT94EZ100.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±250ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.378" L x 0.189" W x 0.378" H (9.60mm x 4.80mm x 9.60mm)
Raupapa CT94 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 10 Ohms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CT-94EZ 10 OHM (100)
Tuhinga o mua 18 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment