CT94EW205
Copal ElectronicsCopal Electronics
CT94EW205 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CT94EW205
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP
Ngā Rauemi: CT94EW205.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CT94EW205
Tau Wae CT94EW205 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87903 pcs Pepa Raraunga CT94EW205.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±100ppm/°C Rahi / Rahi Square - 0.378" L x 0.189" W x 0.378" H (9.60mm x 4.80mm x 9.60mm)
Raupapa CT94 Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 2 MOhms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CT-94EW 2M OHM (205)
CT-94EW205
Tuhinga o mua 18 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 2 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Top Adjustment