CL-SA-12C4-02
Copal ElectronicsCopal Electronics
CL-SA-12C4-02 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CL-SA-12C4-02
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE SPDT 500MA 12V
Ngā Rauemi: CL-SA-12C4-02.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CL-SA-12C4-02
Tau Wae CL-SA-12C4-02 Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE SPDT 500MA 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71005 pcs Pepa Raraunga CL-SA-12C4-02.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 12V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahere 1.60mm Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa CL-SA Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 563-1386 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi 255gf Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 10,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 2,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch SPDT Through Hole, Right Angle Whakatauranga onamata 500mA (DC)
Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM) Whakaaetanga Mea Gold (Au)
Whakautu Whakamutunga - Takahanga SPDT
Momo Kaihoko Standard Tuhinga Kairangi -
Te roa o te Kaihoko 1.40mm