ATE2D-7F3-10-Z
Copal ElectronicsCopal Electronics
ATE2D-7F3-10-Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATE2D-7F3-10-Z
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE DPDT 50MA 48V
Ngā Rauemi: ATE2D-7F3-10-Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATE2D-7F3-10-Z
Tau Wae ATE2D-7F3-10-Z Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE DPDT 50MA 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19334 pcs Pepa Raraunga ATE2D-7F3-10-Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 48V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 48V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa ATE Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole, Right Angle, Vertical Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga Washable Te Oranga Rawa 50,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch DPDT Through Hole, Right Angle, Vertical Whakatauranga onamata 50mA (AC/DC)
Takahanga DPDT Mahinga Whakauru Unthreaded
Momo Kaihoko Flatted Tuhinga Kairangi -
Te roa o te Kaihoko 10.00mm