ATE1D-2F3-10-Z
Copal ElectronicsCopal Electronics
ATE1D-2F3-10-Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATE1D-2F3-10-Z
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 50MA 48V
Ngā Rauemi: ATE1D-2F3-10-Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATE1D-2F3-10-Z
Tau Wae ATE1D-2F3-10-Z Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 50MA 48V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24970 pcs Pepa Raraunga ATE1D-2F3-10-Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 48V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 48V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa ATE Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 563-1755
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Washable
Te Oranga Rawa 50,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SPDT Through Hole
Whakatauranga onamata 50mA (AC/DC) Takahanga SPDT
Mahinga Whakauru Unthreaded Momo Kaihoko Flatted
Tuhinga Kairangi - Te roa o te Kaihoko 10.00mm