13AL-060-0010-X
Copal ElectronicsCopal Electronics
13AL-060-0010-X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 13AL-060-0010-X
Kaihanga / Waitohu: Copal Electronics
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSH SPST-NO 0.005A 5V
Ngā Rauemi: 13AL-060-0010-X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 13AL-060-0010-X
Tau Wae 13AL-060-0010-X Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga SWITCH PUSH SPST-NO 0.005A 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32073 pcs Pepa Raraunga 13AL-060-0010-X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 5V Momo Standard, Illuminated
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga Off-Mom
Raupapa 13AL Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Tray Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 2 VDC Momo Whakamarama, Tae LED, Red
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 300,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPST-NO Standard, Illuminated Through Hole Whakatauranga onamata 5mA (DC)
Tae - Kaihoahoa / Kaporo Red Takahanga SPST-NO
Momo Kaihoko Square, Button
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
13A-010G
13A-010G
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SENSOR PRESSURE
I roto i te taonga: 1651 pcs
Tikiake: 13A-010G.pdf
RFQ
13A-100G
13A-100G
I roto i te taonga: 2054 pcs
Tikiake: 13A-100G.pdf
RFQ
13AC1
13AC1
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
Tikiake: 13AC1.pdf
13A-015A
13A-015A
Tikiake: 13A-015A.pdf