EH35MMSSCBPKG
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
EH35MMSSCBPKG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EH35MMSSCBPKG
Kaihanga / Waitohu: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga hua CONN JACK STEREO 3.5MM PNL MNT
Ngā Rauemi: EH35MMSSCBPKG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EH35MMSSCBPKG
Tau Wae EH35MMSSCBPKG Kaihanga Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga CONN JACK STEREO 3.5MM PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8805 pcs Pepa Raraunga EH35MMSSCBPKG.pdf
Putanga - Kua tohua - Rahi Tae -
Whakamutunga Solder Cup Raina Waitohu Stereo (3 Conductor, TRS)
Te whakangungu Unshielded Raupapa EH
Rahi Ranga Rawa 0.945" (24.00mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa EH35MMSSCBPKG-ND
SC1835
Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Tau o nga Tūnga / Hoapā 3 Conductors, 3 Contacts Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te roa te roa / te hohonu -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakawhiti Whaiaro (s) Does Not Contain Switch Tae Whakanoho -
Ahumahi Ahumahi Tae Tae 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Kei roto 5 pcs - 1 Connector, 1 Housing, 1 Nut, 2 Screws
Te Poari Whare Thermoplastic Ira Female
Ngā āhuatanga Mounting Hardware Whakaahuatanga Taipitopito 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder Cup
Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Silver Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Momo Hononga Phone Jack Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Ara Zinc Alloy Tae tinana Silver, Black
Tautuhinga Moni 0.142" (3.60mm)