5619P19P72
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5619P19P72
Kaihanga / Waitohu: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga hua CABLE STR MALE-MALE 19POS 6'
Ngā Rauemi: 5619P19P72.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 890 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 890 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5619P19P72
Tau Wae 5619P19P72 Kaihanga Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga CABLE STR MALE-MALE 19POS 6' Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 890 pcs Pepa Raraunga 5619P19P72.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa Mini-Mizer® Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Te roa 6.00' (1.83m)
Tae Yellow Momo Tae Round
Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia All Te Hononga Tuarua o nga Tauranga 19
Hononga Tuarua Male Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga All
Te Hononga Tuatahi o te Hononga 19 Hononga Tuatahi Male
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5619P19P36
5619P19P36
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CABLE STR MALE-MALE 19POS 3'
I roto i te taonga: 877 pcs
Tikiake: 5619P19P36.pdf
RFQ
5619S19S72
5619S19S72
Whakaahuatanga: CABLE STR FEMALE-FEMALE 19POS 6'
I roto i te taonga: 651 pcs
Tikiake: 5619S19S72.pdf
RFQ
5619
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 50UH 14A 12 MOHM TH