5510P10P36
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5510P10P36
Kaihanga / Waitohu: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga hua CABLE STR MALE-R/A MALE 10POS 3'
Ngā Rauemi: 5510P10P36.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5510P10P36
Tau Wae 5510P10P36 Kaihanga Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga CABLE STR MALE-R/A MALE 10POS 3' Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1776 pcs Pepa Raraunga 5510P10P36.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa Mini-Mizer® Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Te roa 3.00' (914.40mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Cable Assembly 3.00' (914.40mm)
Tae Yellow Momo Tae Round
Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia All Te Hononga Tuarua o nga Tauranga 10
Hononga Tuarua Male Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga All
Te Hononga Tuatahi o te Hononga 10 Hononga Tuatahi Male, Right Angle
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5510E
5510E
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: KNOB SMOOTH 0.250" PLASTIC
I roto i te taonga: 47298 pcs
Tikiake: 5510E.pdf
RFQ
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: LED 3MM R/A HI-EFF BLUE DIFF
I roto i te taonga: 4011 pcs
Tikiake: 5510809.pdf
RFQ
5510809F
5510809F
Kaihanga: Dialight