5410P10P72
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5410P10P72
Kaihanga / Waitohu: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga hua CABLE R/A MALE-MALE 10POS 6'
Ngā Rauemi: 5410P10P72.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5410P10P72
Tau Wae 5410P10P72 Kaihanga Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga CABLE R/A MALE-MALE 10POS 6' Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1433 pcs Pepa Raraunga 5410P10P72.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa Mini-Mizer® Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Te roa 6.00' (1.83m)
Tae Yellow Momo Tae Round
Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia - Hononga Tuarua -
Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga - Hononga Tuatahi -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5410S10S72
5410S10S72
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CABLE R/A FEMALE-FEMALE 10POS 6'
I roto i te taonga: 1104 pcs
Tikiake: 5410S10S72.pdf
RFQ
5410S10S144
5410S10S144
Whakaahuatanga: CABLE R/A FEMALE-FEMAL 10POS 12'
I roto i te taonga: 965 pcs
Tikiake: 5410S10S144.pdf
RFQ
Kaihanga: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Whakaahuatanga: CONN FFC TOP 50POS 0.50MM R/A