494P4S4S12
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 494P4S4S12
Kaihanga / Waitohu: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga hua SPLIT MALE-FMALE/FMALE 4POS 1'
Ngā Rauemi: 494P4S4S12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 494P4S4S12
Tau Wae 494P4S4S12 Kaihanga Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga SPLIT MALE-FMALE/FMALE 4POS 1' Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1597 pcs Pepa Raraunga 494P4S4S12.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa Micro-Mizer® Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 1.00' (304.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Cable Assembly 1.00' (304.80mm)
Tae Yellow Momo Tae Round
Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia All Te Hononga Tuarua o nga Tauranga 4
Hononga Tuarua Male Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga All
Te Hononga Tuatahi o te Hononga 4 Hononga Tuatahi Female (2)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga: ELBOW 4949 SERIES
I roto i te taonga: 1403 pcs
Tikiake: 494971000.pdf
RFQ
Kaihanga: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga: ADAPTER FOR 4949 WALL BRACKET
I roto i te taonga: 1289 pcs
Tikiake: 494979000.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: ELBOW COUPLING 4949 SERIES
I roto i te taonga: 415 pcs
494S4S4S12
494S4S4S12
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: SPLIT FMALE-FMALE/FMALE 4POS 1'
Tikiake: 494S4S4S12.pdf
4949G
4949G
Kaihanga: Aavid Thermalloy
Whakaahuatanga: THERMALBOND EPOXY 0.875OZ PACKET
Tikiake: 4949G.pdf
494R7C
494R7C
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 6.5A 17.1 MOHM
Tikiake: 494R7C.pdf
Whakaahuatanga: COUPLING FOR ROUND HOLE 4949 SER
I roto i te taonga: 526 pcs
Whakaahuatanga: FIXED FOOT 4949 SERIES
Whakaahuatanga: COUPLING WITH FLANGE 4949 SERIES
I roto i te taonga: 541 pcs
Whakaahuatanga: COUPLING ADAPTER 30DEG 4949 SER
I roto i te taonga: 851 pcs
494R7SC
494R7SC
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 7.7A 12 MOHM
Tikiake: 494R7SC.pdf
Whakaahuatanga: ELBOW COUPLING WITH FLANGE MOUNT
I roto i te taonga: 468 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel