483P3S36
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 483P3S36
Kaihanga / Waitohu: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga hua CABLE STR MALE-R/A FMAL 3POS 3'
Ngā Rauemi: 483P3S36.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 483P3S36
Tau Wae 483P3S36 Kaihanga Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga CABLE STR MALE-R/A FMAL 3POS 3' Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3806 pcs Pepa Raraunga 483P3S36.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa Micro-Mizer® Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Te roa 3.00' (914.40mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Cable Assembly 3.00' (914.40mm)
Tae Yellow Momo Tae Round
Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia All Te Hononga Tuarua o nga Tauranga 3
Hononga Tuarua Male Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga All
Te Hononga Tuatahi o te Hononga 3 Hononga Tuatahi Female, Right Angle
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
483NCP
483NCP
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CONN PLUG STEREO 6.35MM 3COND
I roto i te taonga: 3510 pcs
Tikiake: 483NCP.pdf
RFQ
483NC
483NC
I roto i te taonga: 3452 pcs
Tikiake: 483NC.pdf
RFQ
483S3P36
483S3P36
Whakaahuatanga: CABLE STR FMAL-STR MALE 3POS 3'
Tikiake: 483S3P36.pdf
483P3P72
483P3P72
Whakaahuatanga: CABLE STR MALE-R/A MALE 3POS 6'
Tikiake: 483P3P72.pdf
483R3C
483R3C
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 6.8A 19.1 MOHM