482P2S144
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 482P2S144
Kaihanga / Waitohu: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga hua CABLE STR MALE-R/A FMAL 2POS 12'
Ngā Rauemi: 482P2S144.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 482P2S144
Tau Wae 482P2S144 Kaihanga Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga CABLE STR MALE-R/A FMAL 2POS 12' Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3267 pcs Pepa Raraunga 482P2S144.pdf
Whakamahi - Te whakangungu Unshielded
Raupapa Micro-Mizer® Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Te roa 12.00' (3.66m)
Tae Yellow Momo Tae Round
Ko te Hononga Tuarua o nga Tauranga Kua Whakamahia All Te Hononga Tuarua o nga Tauranga 2
Hononga Tuarua Male Ko te Hononga Tuatahi o te Hononga All
Te Hononga Tuatahi o te Hononga 2 Hononga Tuatahi Female, Right Angle
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
482R2C
482R2C
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2UH 8.3A 13.5 MOHM
I roto i te taonga: 114878 pcs
Tikiake: 482R2C.pdf
RFQ
482NX
482NX
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CONN PLUG STEREO 6.35MM 3COND