35LJNAUS
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
35LJNAUS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 35LJNAUS
Kaihanga / Waitohu: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga hua CONN JACK STEREO 3.5MM
Ngā Rauemi: 1.35LJNAUS.pdf2.35LJNAUS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 35LJNAUS
Tau Wae 35LJNAUS Kaihanga Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga CONN JACK STEREO 3.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10841 pcs Pepa Raraunga 1.35LJNAUS.pdf2.35LJNAUS.pdf
Putanga - Kua tohua - Rahi Tae -
Whakamutunga Solder Eyelet(s) Raina Waitohu Stereo (3 Conductor, TRS)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 35LJN
Rahi Ranga Rawa - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SC1483 Tae Mahi -
Tau o nga Tūnga / Hoapā 3 Conductors, 3 Contacts Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te roa te roa / te hohonu -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakawhiti Whaiaro (s) - Tae Whakanoho -
Ahumahi Ahumahi Tae Tae 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Kei roto -
Te Poari Whare Copper Alloy Ira Female
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder Eyelet(s)
Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Gold Whakaaetanga Mea Beryllium Copper
Momo Hononga Phone Jack Ko te whakatuwhera o te tau 0.175" (4.44mm)
Rauemi Ara Copper Alloy Tae tinana Silver
Tautuhinga Moni 0.141" (3.57mm)