35HDRAAU
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 35HDRAAU
Kaihanga / Waitohu: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga hua CONN PLUG STEREO 3.5MM RA 3COND
Ngā Rauemi: 35HDRAAU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 35HDRAAU
Tau Wae 35HDRAAU Kaihanga Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga CONN PLUG STEREO 3.5MM RA 3COND Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7206 pcs Pepa Raraunga 35HDRAAU.pdf
Putanga - Kua tohua 250VAC, 140VDC Rahi Tae -
Whakamutunga Solder Raina Waitohu Stereo (3 Conductor, TRS)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 35HD
Rahi Ranga Rawa - Packaging Bulk
Tae Mahi - Tau o nga Tūnga / Hoapā 3 Conductors, 3 Contacts
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Te roa te roa / te hohonu 0.560" (14.20mm)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakawhiti Whaiaro (s) Does Not Contain Switch Tae Whakanoho -
Ahumahi Ahumahi Tae Tae 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Kei roto 3 pcs - 1 Connector, 1 Handle, 1 Insulator Tube
Te Poari Whare Brass Ira Male
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Plug Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder
Whakatauranga onamata 4A Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa -
Whakaaetanga Mea Brass Momo Hononga Phone Plug
Ko te whakatuwhera o te tau 0.250" (6.35mm) Rauemi Ara Brass
Tae tinana - Tautuhinga Moni 0.138" (3.50mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
35HDNN
35HDNN
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND