35HDLNAU
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
Conxall / Switchcraft
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 35HDLNAU
Kaihanga / Waitohu: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga hua CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
Ngā Rauemi: 35HDLNAU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 35HDLNAU
Tau Wae 35HDLNAU Kaihanga Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10224 pcs Pepa Raraunga 35HDLNAU.pdf
Putanga - Kua tohua 250VAC, 140VDC Rahi Tae -
Whakamutunga Solder Eyelet(s) Raina Waitohu Stereo (3 Conductor, TRS)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 35HD
Rahi Ranga Rawa - Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 35HDLNAU-ND
SC2708
Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Tau o nga Tūnga / Hoapā 3 Conductors, 3 Contacts Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te roa te roa / te hohonu 0.560" (14.20mm)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakawhiti Whaiaro (s) - Tae Whakanoho -
Ahumahi Ahumahi Tae Tae 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Kei roto 3 pcs - 1 Connector, 1 Handle, 1 Insulator Tube
Te Poari Whare Copper Alloy Ira Male
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Plug Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder Eyelet(s)
Te Whakawhiti Whakawhiti - Te Pa Gold Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Momo Hononga Phone Plug Ko te whakatuwhera o te tau 0.290" (7.37mm)
Rauemi Ara Copper Alloy Tae tinana Silver
Tautuhinga Moni 0.139" (3.53mm)