XH722-032.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
Connor-Winfield
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XH722-032.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC XO 32.000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: XH722-032.0M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XH722-032.0M
Tau Wae XH722-032.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC XO 32.000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1291 pcs Pepa Raraunga XH722-032.0M.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa XH7
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa Q8626406 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.059" (1.50mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 32MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 32MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA