X213-200.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
X213-200.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: X213-200.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC XO 200MHZ 3.3V LVCMOS SMT
Ngā Rauemi: X213-200.0M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X213-200.0M
Tau Wae X213-200.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC XO 200MHZ 3.3V LVCMOS SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4680 pcs Pepa Raraunga X213-200.0M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa X213
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW999CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.059" (1.50mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 200MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 200MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 61mA