VBLD861-080.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
VBLD861-080.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VBLD861-080.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC VCXO 80MHZ 3.3V LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: VBLD861-080.0M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VBLD861-080.0M
Tau Wae VBLD861-080.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC VCXO 80MHZ 3.3V LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7025 pcs Pepa Raraunga VBLD861-080.0M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.550" L x 0.355" W (13.97mm x 9.02mm) Raupapa VBLD861
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW982CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.202" (5.13mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 80MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 80MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 30mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake Crystal
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) ±5ppm