V803-100.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
V803-100.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V803-100.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC VCXO 100.000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: V803-100.0M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V803-100.0M
Tau Wae V803-100.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC VCXO 100.000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4645 pcs Pepa Raraunga V803-100.0M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa V803
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW740
V803100.0M
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±15ppm Rautanga 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 100MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 30mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake Crystal
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) ±50ppm