V802-074.25M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
V802-074.25M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V802-074.25M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC VCXO 74.25MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: V802-074.25M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V802-074.25M
Tau Wae V802-074.25M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC VCXO 74.25MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4935 pcs Pepa Raraunga V802-074.25M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa V802
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW622
V802 74.25M
V802-74.25M
V80207425M
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 74.25MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 74.25MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 40mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake Crystal
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) ±50ppm