V702-156.25M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
V702-156.25M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V702-156.25M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC VCXO 156.25MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: V702-156.25M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V702-156.25M
Tau Wae V702-156.25M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC VCXO 156.25MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4155 pcs Pepa Raraunga V702-156.25M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa V702
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa CW626
V702 156.25M
V702156.25M
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 156.25MHz Whakaahuatanga Taipitopito 156.25MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 100mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -
Kaitautoko Ake Crystal Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) ±50ppm