TB524-080.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
TB524-080.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TB524-080.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC VCTCXO 80.000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: TB524-080.0M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TB524-080.0M
Tau Wae TB524-080.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC VCTCXO 80.000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4787 pcs Pepa Raraunga TB524-080.0M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCTCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa TB
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW809-2 Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±1ppm Rautanga 80MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 80MHz VCTCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 12mA