T622-020.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
Connor-Winfield
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T622-020.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 20MHZ 3.3V LVCMOS SMT
Ngā Rauemi: T622-020.0M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T622-020.0M
Tau Wae T622-020.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC TCXO 20MHZ 3.3V LVCMOS SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7741 pcs Pepa Raraunga T622-020.0M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa T
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW995TR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±1ppm Rautanga 20MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 20MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 6mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake Crystal
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T620143004DN
T620143004DN
Kaihanga: Powerex, Inc.
Whakaahuatanga: SCR PHASE CTRL MOD 1400V 300A
I roto i te taonga: 1316 pcs
Tikiake: T620143004DN.pdf
RFQ
T621F
T621F
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: MODULE POWER
I roto i te taonga: 1581 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Powerex, Inc.
Whakaahuatanga: SCR FAST SW 200V 150A TO200AB
Tikiake: T627021564DN.pdf
T622NA
T622NA
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: CUTTER SIDE TPRD FL FLUSH 4.25"