T605-030.72M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
T605-030.72M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T605-030.72M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC VCTCXO 30.72 MHZ CL SW SMD
Ngā Rauemi: T605-030.72M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T605-030.72M
Tau Wae T605-030.72M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC VCTCXO 30.72 MHZ CL SW SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6284 pcs Pepa Raraunga T605-030.72M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCTCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa T
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Ētahi Ingoa CW855TR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±280ppb Rautanga 30.72MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 30.72MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 2.9mA