T200F-020.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
T200F-020.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T200F-020.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 20.0 MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: T200F-020.0M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T200F-020.0M
Tau Wae T200F-020.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC TCXO 20.0 MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4539 pcs Pepa Raraunga T200F-020.0M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa T200
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 10-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW858DKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±200ppb Rautanga 20MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 20MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 2.1mA