T100V-012.8M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
T100V-012.8M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T100V-012.8M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC VCTCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: T100V-012.8M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T100V-012.8M
Tau Wae T100V-012.8M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC VCTCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4246 pcs Pepa Raraunga T100V-012.8M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCTCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa T100/200
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 10-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW760CT Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±100ppb
Rautanga 12.8MHz Whakaahuatanga Taipitopito 12.8MHz VCTCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 2.1mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -
Kaitautoko Ake Crystal Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
T100V-010.0M
T100V-010.0M
Kaihanga: Connor-Winfield
Whakaahuatanga: OSC VCTCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD
I roto i te taonga: 3851 pcs
Tikiake: T100V-010.0M.pdf
RFQ
T100T-X
T100T-X
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: SPIRAL WRAP 1" X 10' NATURAL