T100F-012.8M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
T100F-012.8M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T100F-012.8M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC TCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: T100F-012.8M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T100F-012.8M
Tau Wae T100F-012.8M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC TCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5369 pcs Pepa Raraunga T100F-012.8M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo TCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa T100/200
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa CW756TR
T100F012.8M
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.094" (2.40mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±100ppb Rautanga 12.8MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 12.8MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 2.1mA