PM113-625.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
PM113-625.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM113-625.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC XO 625.000MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: PM113-625.0M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM113-625.0M
Tau Wae PM113-625.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC XO 625.000MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5994 pcs Pepa Raraunga PM113-625.0M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa PM
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa CW673
PM113625.0M
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 625MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 625MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 95mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PM113-625.0M-T
PM113-625.0M-T
Kaihanga: Connor-Winfield
Whakaahuatanga: OSC XO 625.000MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 6947 pcs
Tikiake: PM113-625.0M-T.pdf
RFQ
PM113-318.75M
PM113-318.75M
Kaihanga: Connor-Winfield
Whakaahuatanga: OSC XO 318.75MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 6974 pcs
Tikiake: PM113-318.75M.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: OSC XO 466.56MHZ LVPECL SMD
Tikiake: PM113-466.56M.pdf
PM1204
PM1204
Kaihanga: IXYS Integrated Circuits Division
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 500MA 0-400V