PM113-311.04M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
PM113-311.04M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM113-311.04M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC XO 311.04MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: PM113-311.04M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM113-311.04M
Tau Wae PM113-311.04M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC XO 311.04MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6928 pcs Pepa Raraunga PM113-311.04M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa PM
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa CW668
PM113311.04M
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 311.04MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 311.04MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 95mA