PB223-156.25M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
PB223-156.25M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PB223-156.25M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: PB223-156.25M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PB223-156.25M
Tau Wae PB223-156.25M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10941 pcs Pepa Raraunga PB223-156.25M.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa PB
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa CW847TR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 156.25MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 50mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 12mA (Typ) Kaitautoko Ake Crystal