P222-155.52M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
P222-155.52M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P222-155.52M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC XO 155.52MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: P222-155.52M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P222-155.52M
Tau Wae P222-155.52M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC XO 155.52MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6058 pcs Pepa Raraunga P222-155.52M.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa P
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa CW616
P222 155.52M
P222155.52M
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 155.52MHz Whakaahuatanga Taipitopito 155.52MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 90mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 30µA