P212-125.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
P212-125.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P212-125.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: P212-125.0M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P212-125.0M
Tau Wae P212-125.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6919 pcs Pepa Raraunga P212-125.0M.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa P
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa CW611
P212 125.0M
P212125.0M
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 125MHz Whakaahuatanga Taipitopito 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 90mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 30µA
Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P213-125.0M
P213-125.0M
Kaihanga: Connor-Winfield
Whakaahuatanga: OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 6979 pcs
Tikiake: P213-125.0M.pdf
RFQ
P212
P212
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER PHILLIPS #2 15.63"
I roto i te taonga: 6350 pcs
Tikiake: P212.pdf
RFQ
P2110B
P2110B
Kaihanga: Powercast Corporation
Whakaahuatanga: POWERHARVESTER RECEIVER - 915 MH