P142-156.25M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
P142-156.25M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P142-156.25M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: P142-156.25M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P142-156.25M
Tau Wae P142-156.25M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7031 pcs Pepa Raraunga P142-156.25M.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa P
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa CW597
P142 156.25M
P142156.25M
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Rautanga 156.25MHz Whakaahuatanga Taipitopito 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 90mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 30µA