P122-125.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
P122-125.0M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P122-125.0M
Kaihanga / Waitohu: Connor-Winfield
Whakaahuatanga hua OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: P122-125.0M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P122-125.0M
Tau Wae P122-125.0M Kaihanga Connor-Winfield
Whakaahuatanga OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8376 pcs Pepa Raraunga P122-125.0M.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa P
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa CW599
P122 125.0M
P122125.0M
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 125MHz Whakaahuatanga Taipitopito 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 90mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 30µA
Kaitautoko Ake Crystal
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
P122-000
P122-000
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: ADAPTER DVI DIGITAL TO DFP
I roto i te taonga: 5844 pcs
Tikiake: P122-000.pdf
RFQ
P122
P122
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CLIP PURLIN S-HOOK
I roto i te taonga: 90419 pcs
Tikiake: P122.pdf
RFQ
P120PK-Y20BR50K
P120PK-Y20BR50K
Kaihanga: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga: POTENTIOMETER
Tikiake: P120PK-Y20BR50K.pdf
P122-156.25M
P122-156.25M
Kaihanga: Connor-Winfield
Whakaahuatanga: OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD